znacznik

Hotel

Nowi znajomi, zakamarki pełne tajemnic, a po dniu wrażeń relaks we własnej sypialni. Pod czułym okiem psychologa zwierząt.

crown_bt

Dbamy o dobry nastrój każdego gościa. Mamy sprawdzone sposoby na tęsknotę i nudę.
Zaprzęgamy profesjonalną wiedzę o zwierzętach w służbę im samym.

Pobyt w hotelu ma być dla psów, kotów i mniejszych gości świetną przygodą! 

 

Komfort

Na psy, koty i mniejszych pupili czekają eleganckie i wygodne sypialnie. Dbamy o właściwą temperaturę, higienę i pogodny nastrój we wnętrzach hotelu.

Oprócz opiekunów, zwierzętom towarzyszy specjalna muzyka relaksacyjna.

Sypialnie służą u nas do spania, jedzenia i odpoczynku. Większość dnia goście spędzają poza nimi - na zabawie, rozrywkach i biorąc udział we wszystkim, co robią ludzie. Miło i wesoło, w domowej atmosferze.

Bezpieczeństwo

Psy mają do dyspozycji dwa wybiegi. Ogrodzenia zabezpieczone są od ucieczek psich podkopywaczy. System odgrodzeń zapobiega spotkaniom piesków, których kontakt powinien być ograniczony (np. maleńkiego z ogromnym).

Przyjmujemy tylko zwierzęta nieagresywne, w stanie zdrowia bezpiecznym dla innych, bez rui.

Mamy przeszkolenie w udzielaniu I pomocy zwierzętom. Współpracujemy z pobliskimi klinikami weterynaryjnymi 24h.

Zabawa

Organizujemy zwierzakom czas zgodnie z najnowszą wiedzą o tym, co dla nich najlepsze (zobacz nasze dyplomy): zajęcia ruchowe, wyzwania umysłowe, kontakt społeczny w harmonii z czasem na sen, jedzenie i odpoczynek.

Częstujemy smakołykami, głaszczemy według zaleceń. Nie ma u nas miejsca na nudę.

 

Przed pobytem psa, kota lub mniejszego zwierzaka w hotelu zachęcamy do odwiedzin u nas. Zapraszamy właścicieli psów razem z pupilami. To okazja, byście poznali Psoterię na własne oczy. Porozmawiamy, omówimy szczegóły, rozwiejemy wątpliwości. 

Poniższa galeria niech będzie zapowiedzią wrażeń ze spaceru zapoznawczego.

 

Wizyta w hotelu od A do Z

Zależy nam na dobrym samopoczuciu zwierząt, ich właścicieli oraz pracowników Psoterii. Dlatego przyjmujemy wyłącznie zwierzęta:

  • nieagresywne,
  • w stanie zdrowia bezpiecznym dla innych,
  • bez trwającej rui (dorosłe koty po kastracji),
  • zabezpieczone przeciw insektom (obrożę lub krople możemy zaoferować w Psoterii).

PIERWSZY KONTAKT
– wykonują go zwykle właściciele – pod numer +48 535 035 095 lub na info@psoteria.pl. Odpowiadamy na Państwa pytania, wstępnie rezerwujemy termin pobytu oraz zapraszamy na:

SPOTKANIE ZAPOZNAWCZE 
– właścicieli psów prosimy o wizytę z psami! Odpowie ona, czy jesteśmy opiekunami adekwatnymi dla Państwa potrzeb i pokaże, jak pies reaguje na nowe otoczenie. Dłuższy pobyt pies rozpocznie w znanym miejscu, co ułatwi mu aklimatyzację.

Inne gatunki (m.in. koty) inaczej przeżywają zmianę miejsca i sugerujemy wizytę bez pupili.
Podczas spotkania doradzimy, co przywieźć ze zwierzakiem i opowiemy, czym jest:

KARTA GOŚCIA
W skrócie: podpisana przez Państwa i nas Karta Gościa to umowa o opiekę. Jej treścią będą głównie informacje o zwierzęciu. Karta dopełnia nasz Regulamin. Można ją uzupełnić i przesłać mailem lub wypełnić z nami w Psoterii.

PRZYJAZD / ODJAZD
Umawiamy się na konkretną godzinę, byśmy mogli poświęcić pupilowi odpowiednią uwagę na wstępie pobytu i by móc przygotować go do powrotu.
W momencie przyjazdu kwitujemy przyjęcie zwierzęcia i jego rzeczy w Karcie Gościa. To też pora na uregulowanie opłat za nasze usługi. Ewentualne zmiany w usługach rozliczymy przy odjeździe.

Po formalnościach przyjazdu podpowiemy, jak rozstać się z pupilem, by został spokojny.

KOLEJNE WIZYTY
Wystarczy dokonać rezerwacji! Dzięki Karcie Gościa przyjęcie zwierzaka do hotelu będzie o wiele szybsze. Zapraszamy serdecznie!

Co przywieźć ze zwierzakiem do hotelu?

Koniecznie weź:

★ książeczkę zdrowia z potwierdzeniem szczepień
Dla zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich gości przyjmujemy tylko zwierzęta zaszczepione. Ważne jest też zabezpieczenie przeciw insektom (możemy zrobić to za Państwa).

★ karmę, którą zwierzę je na co dzień
To zredukuje ryzyko wystąpienia kłopotów żołądkowych, związanych ze zmianą warunków. Podajemy dostarczone przez właścicieli karmy mrożone lub lodówkowe. Posiłki z hotelowego menu serwujemy w cenie 10zł/posiłek.

★ coś pachnącego domem
Kocyk, ręcznik, zabawka albo legowisko pomoże zwierzakowi szybciej zrozumieć, który pokój jest jego i poczuć się w nim naprawdę u siebie.

★ zwykłą obrożę i smycz (psy)
Najlepiej z przymocowaną adresówką.
Oczywiście nie dotyczy gryzoni i nie-ssaków.

 

 

 

 

 

 Przydatne mogą być także:

★ leki, suplementy diety
 Jeśli zwierzę powinno je zażywać, będziemy mu je podawać.

★ żwirek, wyściółka
W przypadku zwierząt o silnych preferencjach do jednego rodzaju żwiru, prosimy o jego przywiezienie. Standardowe żwirki dla gości są od nas w cenie pobytu.

★ klatka
 W przypadku zwierzaków, które mieszkają we własnym drucianym domku. Przyda się też wtedy poidełko i miseczka.

★ smakołyki, gryzaki
Abyśmy mogli rozpieszczać go tym, co lubi najbardziej. Mamy w standardzie przeróżne łakocie dla wszystkich gości, ale tylko właściciel wie, co jego pies, kot czy króliczek lubi na pewno.

 

Masz pytania o pobyt w hotelu? Chcesz zarezerwować pobyt?
A może kąpiel lub strzyżenie przy okazji?

Nasze dane i formularz kontaktowy znajdziesz poniżej.